Volná místa

Společnost Transtechnik CS, spol. s r.o. zavedená na trhu v ČR a SR hledá vhodné kandidáty na pozici

Vedoucí dílny Plzeň

Úkoly a zodpovědnosti:
Vedoucí díly představuje klíčovou pozici v týmu.
Klíčové úkoly:
● Řídit tým dílenských mechaniků.
● Zajistit plánované výkony v oblasti dílenského servisu.
● Zajistit kvalitu odvedené práce.
● Aktivně se podílet na řízení a rozvoji dílenského servisního týmu, jeho aktivit, rozsahu a kvality práce s cílem trvale zvyšovat výkonnost, produktivitu a efektivitu týmu a tím zajistiti spokojenost zákazníků i členů týmu.
● Zajistit technické podklady – návody, schémata, pracovního postupy atd.
● Využít 50 % pracovní doby aktivně na jednotlivých zakázkách jako dílenský technik senior – kontrolou výstupní kvality, určením normy zakázky, pomoc jednotlivým dílenským mechanikům.
● V případě mimořádné potřeby zajistit externí servisní zakázku.
● Vše v souladu s firemní kulturou a základními hodnotami společnosti.

Pravomoci:
● Vedení týmu dílenských techniků
● Návrhy na odměňování členů týmu
● Nastavení, rozvoj a zlepšování pracovních postupů
● Kalkulace zakázek
● Organizování technického školení členů týmu dílenských mechaniků, jeho hodnocení a stanovení dalších postupů pro dosažení požadovaných technických znalostí
● Komunikace s výrobními závody v zahraničí
● Výstupní kontrola kvality práce

Pracovní předpoklady:
● SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru.
● Zkušenost s fungováním dílenského i externího servisu technických produktů.
● Pracovitost, cílevědomost, sebedisciplína a schopnost dotahovat věci do konce.
● Pozitivně laděná osobnost, dobrá odolnost vůči stresu.
● Obchodní, technické a analytické myšlení.
● Schopnost prodat řešení a uvažovat v souvislostech.

Jazyková vybavenost:
● čeština – výborná slovem i písmem
● angličtina – dobrá slovem i písmem
● němčina výhodou

Další předpoklady:
● dobrá počítačová gramotnost MS Office
● schopnost práce s CRM programem
● řidičský průkaz skupiny B
● ochota cestovat a časová flexibilita
● trestní bezúhonnost

Svěřené prostředky a pomůcky:

● Notebook
● Mobilní telefon
● Základní kancelářské pomůcky
● Přístupy do firemního informačního systému a ERP Abra
● Přístup do CRM databáze InTouch
● Přístup na extranet dodavatelů

Hodnocení a benefity:

● Zkušební doba 6 měsíců, následně na dobu neurčitou
● Odpovídající mzdové ohodnocení
● Nárok na provize a bonusy podle platných pravidel (bonusový systém vztažený k plnění zadaných úkolů)
● Tréninky a školení lokálně i v zahraničí
● Služební telefon i k soukromému použití a PC
● 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned nebo dle dohody
Místo pracoviště – Plzeň

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: novyz@transtechnik.cz, nebo volejte tel.: +420 702 204 543

Servisní technik pro opravy manipulační techniky

Popis pracovní pozice (úkoly, povinnosti, odpovědnosti):
Provádění oprav manipulační techniky, které zahrnují uvádění nových strojů k zákazníkům, pravidelný servis, diagnostiku závad a jejich opravy. Uvádění nových strojů k zákazníkům – předání a odzkoušení funkcí stroje, zaškolení obsluhy. Pravidelný servis – předepsané úkony výrobce (výměny olejových náplní, filtrů, seřizování funkcí stroje). Diagnostika – je prováděna za pomocí diagnostických testerů, měřících přístrojů. Opravy – výměna vadných komponentů, opotřebených dílů atd.

Požadujeme:
● Odborné vzdělání elektrotechnického směru výhodou
● Znalost elektriky, mechaniky a hydrauliky
● Praxi min. 1 rok na obdobné pozici
● Samostatnost v rozhodování
● Flexibilitu
● Základní uživatelská znalost PC a řidičský průkaz B

Nabízíme:
● Služební automobil